Wooncoöperatie wooncoop kocht in 2021 een woning in Sint-Amandsberg, dichtbij Gent. Maar liefst 130 leden van buurtgroep De Volle Aflaat investeerden hierin mee. Ook Socrowd stond wooncoop bij met een renteloze lening van 125.000 euro. Na opfrissing van het huis kon het worden verhuurd aan een erkend vluchtelingengezin. Meer weten over het project, over wooncoop, over De Volle Aflaat? Bezoek de projectpagina.
Foto: wooncoop en Socrowd bij akte aankoop.
03/01/2022
Vul onderstaand formulier in. We beantwoorden je vraag zo snel mogelijk.
Registreer u vandaag nog en begin met investeren in de projecten die u een hart toedraagt.
U zal een e-mail ontvangen van uw registratie. Het is belangrijk dat u uw registratie bevestigt, daarna krijgt u toegang tot MySocrowd.
Mocht u de e-mail niet hebben ontvangen (check ook even uw spam-folder) probeer dan de paswoord-reminder (via de login-knop), u krijgt dat een nieuw paswoord toegewezen.
Indien de problemen zich blijven voordoen, neem dan contact op met onze diensten.
Socrowd Erkende CVSO • T +32 468 182 392 • info@socrowd.be
Sorry, deze gebruikersnaam werd niet teruggevonden in ons bestand.
Nog geen login? Maak er hier vlug eentje aan!
Socrowd Erkende CVSO • T +32 468 182 392 • info@socrowd.be